XMusic

XMusic Listen şimdi cep telefonu ve tabletlerde ücretsiz. Nerede olursan ol doğru müzik hep yanında olsun. Dünyadan tüm müziklere eriş onları listele ve listeni her zaman heryerden dinle diye 2011 yılından beri kodladığımız Music Defterde uygulaması öz kimliğine kavuştu. Bundan böyle XMusic Listen olarak anacağımız uygulamanıza web sitesinden de erişebilir masaüstü performansını daha farklı kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı takip edin onların ne dinlediğini, listelerini sizde dinleyin. Çok yakında premium özellikli XMusic Listen Uygulaması yayında olacak. İndirme eklentimizi yüklemeyi unutmayın.
İnternetten arama yaparak müziklerinizi keşfedin
Harika Keşfedin özelliği sayesinde soundcloud'a yüklenen müzikleri anında arayın liste yapıp her zaman dinleyin. Müzik olmayan içerikleri bulmaz.
Harika bir sese sahip ekolayzırı destekler
Artırılmış bas, yankı efektleri, vb.'ye sahip gömülü ekolayzır müzik dinleme deneyiminizi zenginleştirecek.

Ses Formatı Türlerinin Tümünü Destekler
Sadece bir MP3 çaldırıcısı değildir, Müzik Çaldırıcımız MP3, MIDI, WAV, FLAC, AAC, APE, vb. dahil tüm müzik ve ses formatlarını destekler. Ve onları yüksek kaliteyle çaldırır.

Güzel Kullanıcı Arayüzü
Tarzlı ve basit kullanıcı arayüzü ile müziğinizin keyfini çıkarın, Müzik Çaldırıcımız mükemmel bir seçimdir. Ayrıca istediğiniz bir renk teması ya da çaldırıcı temasını seçebilirsiniz.